Listopad 2011

Ehm...

29. listopadu 2011 v 0:03 | Pauleen |  bloopers
Tak fajn, sice jsem slíbila Hvězdu, ale bohužel kapitola není celá. Zato si ale musím po hodně dlouhé době vylít srdce... houby srdce... musím se vyřvat ze vzteku a uklinit si nervy.

Byla jednou jedna malá naivní slečna, co si myslela, že po odchozu z gymnázia a přesunutí se na vysokou školu, bude mít stále své skvělé kamarádky (téměř) při ruce a budou se nadále scházet a drbat. A ejhle, jak ten zas*aný dokáže uvést věci na pravou míru.
Je to sociální síť, kde každý může říct ssvůj nároz či pocity, ale... a velké ale... to je chyba. Protože jsou tací, kteří toho využijou. A nejen využijou. Udělají vám před očima tak dokonalou parodii na všechno, co jste v poslední době napsali, že nevíte, jestli máte brečet nebo křičet nebo rozbíjet věci okolo. V mém případě to došlo tak daleko, že mám chuť dělat kombunaci všech třech, ale to nechme stranou.
Takže... ta naivní slečna, jasně, proč jí říkat takhle, když je jasné, že jsem to já. Takže znova... Sledovala jsem přibývající komentáře, které byly jen převlečené vtípky na můj účet a ve mně rostlo monstrum... Měla jsem nehorázný vztek... a větší a větší... Takovou kudlu do zad jsem ještě nikdy nedostala... Zažila jsem dost hnusných vtípků, pitomých poznámek a jimi způsobeného doutnajícího vzteku, ale tohle vážně překonalo rekord. A víte, jaká je to bezmoc, když nemůžete nic napsat, protože by se to 100% obrátilo proti vám? A nejen na sovu vlastní Zeď, ale i jim, ve snaze ukončit ten hnůj, co píšou. A tak jen koukáte, jak píšou další a další a je vám z toho ještě hůř.
"Že jste až takoví kreténi, co jsem si fakt nemyslela. Ale co... Na vysoké jsme přece od toho, abychom se naučili to, co jsme na gymplu nestihli."

Nakonec jen do vzduchu pronesená věta, která stejně nic nezmění. K čemu přilévat olej do ohně. Zůstane viset ve vzduchu a možná si ji napíšu jako jeden z povzbuzujích citátů na nástěnku. Uff.. sice jste asi dost mimo, nebo jste to nečetli (což předpokládám mnohem víc, než to první), ale já si (soce jen trochu, ale aspoň) ulevila. Pořád to není ono, jako když to někomu řeknete. Ale jako fakt někomu, kdo z toho neudělá parodii. Pokud jsteopravdu četli a opravdu vydrželi do konce, máte mé vřelé díky a velký obdiv. A prosím, gramatické chyby - jakože nejsou jo? Zkuste přvřít oči - je půlnoc, jsem nasssštvaná a unavená. Ještě jedno velké uff jako tečka na závěr.

A teď vážně konec. Tečka.