Říjen 2011

17. Nový život v jednom kole

23. října 2011 v 11:32 | Pauleen |  Hvězda
Další kapitolka... z 18. kapitoly mám napsanou jednu kratší část, takže to chvíli potrvá, než ji dopíšu a zveřejním, ale snad vydržíte :). Enjoy!"Jste si jistá slečno?"
"Ano, jsem."
"A nebude to škoda? Vždyť jsou tak krásné a tak zdravé."
"To je možné. Ale zaprvé - slíbila jsem si, že pro svoji vysněnou práci udělám cokoliv, a zadruhé… stejně už potřebuji změnu. Měla jsem to udělat už dávno."

16. Casting

1. října 2011 v 13:33 | Pauleen |  Hvězda

Ehm, ehm, ehm *významné odkašlání*, po dlouhé době čekání je zde nová kapitolka. Abych byla upřímná, je to začátek konce. Je 16. a já plánuji skončit 20. kapitolou a epilogem. Pro někoho zklamání, pro někoho vysvobození, ale je to tak. Budu zřejmě přidávat povídky po dělších intervalech (a teď si říkáte: "A tyhle byly krátký??"). Ne, vážně. V pondělí nastupuju na vysokou, rozvrh mám sice roztahaný, takže tam mám i 4 hodiny volna, ale to neznamená, že budu mít inspiraci. I když musím říct, že teď jí byl celý kotel, takže už mám připravenou i 17. kapitolu a začátek 18. (olé!)
Sooo, enjoy :)!


Pobíhala jsem nervózně po domě. Klíče mám, telefon mám… mám tak velkou kabelku, že tam musím mít víc, než všechno, co potřebuji, ale stejně mám takový zvláštní pocit, že mi něco chybí. Zřejmě sebevědomí. Prvním kolem jsem prošla díky vzhledu… Určitě si nemysleli, že jsem talentovaná, prostě viděli blond vlasy a řekli si, že od toho bodu se mohou odpíchnout.