Srpen 2011

Titulek bez slova challenge (tak ne)

30. srpna 2011 v 11:05 | Pauleen |  bloopers
S Harrym jsem tedy skončila. Teda - ne napořád, jen s tou challenge, která byla sice fajn, alejsem ráda, že skončila. Na něco odpovědět bylo někdy dost obtížné.

Nuž, co se tedy stalo v době, kdy jsem spamovala blog a nepsala normální články:

1. Brigáda
Pondělí až pátek patřilo malé půlroční holčičce a jejímu sedmiletému bráškovi. Hlídala jsem podle potřeby jejich mamky 4 - 6 hodin, ale občas to bylo i 9 hodin přes den. A to je celkem zabijácké, když se ten kluk urve od kočáru, rozhodne se, že půjde sám a běží do silnice. Když se na něj křičela, ať se zastaví, na třetí pokus to fakt udělal, ale uprostřed silnice! A stál tam! Takže ještě zvlášť musel dostat pokyn, ať se laskavě vrátí na chodník. Byla jsem ráda za dny, kdy ho hlídala jedna babička a za týden, kdy odjel na dovolenou s druhou babičkou. Mohla jsem se věnovat jen malé a nestrachovat se, že mi to trdlo vlítne pod auto.
No a sobotní dopoledne a z části i odpoledne patřilo úklidu 2 chalup kousek odsud. Dělala jsem to už loni a v zimě. No a abych to nějak završila, tak jsem si tu menší chaloupku zarezervovala. Nebo... mám to v plánu, tak doufám, že bude dost lidí, aby to dopadlo.

2. Fesťák
Jako každý rok se tu pořádá Open Air Music Festival. Hlasitá hudba, spousta ožralů, velký bordel a tak. Letos tedy meší bordel, ale pořád byl. Ale tento rok jsem netrpěla se zabedněným balkonem a hlavou pod polštářem, abych mohla usnout, ale můj milovaný můž mi nabídl, že můžu fesťák přežít u něj, což je na druhé straně města. A jak se krásně spalo. V tichu a v jeho náruči. Šíleně se culím, ale to vy nevidíte :D.

3. Dovolená
Nebyla, ale bude. Tedy byla tak na půl. Naši jeli na 14 dní pryč a já zůstala sama doma kvůli brigádě a tak, takže byla menší dovča pro mě. Ale ta hlavní bude v září - jedu na 4 dny s kámoškama do Paříže. Tedy, tam budu 2 dny a cestou zpátky se stavíme v Německu v aquaparku. Moc se těším, protože... protože PAŘÍŽ!

4. Škola
Ach ano, můj středoškolský život skončil a přichází ten drsný vysokoškolský. Vy všichni, co jste ještě na střední, užijte si prvního září. Myslím to vážně. Nechci, abyste mi záviděli to, že jdu do školy až o měsíc později, sakra je to vysoká, to bude peklo, buďte rádi za střední :D! Byla jsem na zápisu, kde na mě navalili takových informací, že jsem měla hlavu jak pátrací balón. Pořád se nevyznám na mých osobních stránkách univerzity, takže mám bobky, až si budu sestavovat rozvrh. Jooo, už se fakt těším... :/

5. Hvězda
Vracím se k psaní. Teď budu mít volno a klid, tak toho chci využít. Už finišuju, tak bych ráda třeba do konce letošního roku :D.

message over
Pauleen

Challenge - last two days (24, 25)

25. srpna 2011 v 21:07 | Pauleen |  bloopers
Omlouvám se, teď jsem tu nebyla - v krásném horku jsem si užívala koupaliště a dnes jsem byla na zápise na univerzitě.
24.
1. Oblíbená vydaná píseň?

Když v posledním díle probíhá bitva o Bradavice, hraje tam nádherná hudba. Tak asi ta. Je to hudba ze scény, kdy profesorka McGonagallová probouzí sochy (mimochodem… její "I always wanted to use that spell." mě rozesměje pokaždé) a pak se opakuje, když Harry, Ron a Hermiona běží najít Voldemorta.

2. 25. Kdybys mohl/a mít JEDNU věc z kouzelnického světa (např. Felix Felicis, veritaserum, famfrpál, ohnivá whiskey) ve skutečnosti, co by to bylo?

Rozhodovala jsem se mezi obracečem času a neviditelným pláštěm. Obraceč času mám (koupila jsem si ho na internetu), tak, i přesto, že nefunguje, ale co čekám, bych zvolila ten plášť. Anebo, aby mi fungoval ten obraceč.Dodatečná: Nápoj lásky voní každému jinak, podle toho, co ho přitahuje. Jak voní tvůj?
Jako levandule, protože nádherně voní, jako horká čokoláda se šlehačkou, protože ji miluju,
jako déšť, protože je osvěžující a pusa v dešti je vážně romantická, a jako heřmánek.

Challenge - Day 22

22. srpna 2011 v 9:34 | Pauleen |  bloopers

1. Je druhý úkol Turnaje tří kouzelníků. Koho musíš vysvobodit?

To je těžké, adeptů je víc. Sestřenka, dlouholetá kamarádka, přítel. Nejspíš jeden z nich, teď už to asi záleží jen na tom, koho mi do té vody hodí Brumbál a spol.

Challenge - Day 21

21. srpna 2011 v 12:17 | Pauleen |  bloopers
21.
1. Oblíbená postava?

Miluju dvojčata Weasleyovi a Lenku Láskorádovou. S Fredem a Georgem se nejde nesmát a ona je tak krásně střelená. Trochu se v ní vidím.


Challenge - day 20

20. srpna 2011 v 15:13 | Pauleen |  bloopers
20.
1. "Kousek" Harryho Pottera, Bradavic či oblečení máš nebo chceš?

Nemám nic, kdysi jsem měla kouzelnickou hůlku, ale kdo ví, kde jí je konec. Ale objednala jsem si Obraceš času.:)

Challende - day 19

19. srpna 2011 v 13:46 | Pauleen |  bloopers
19.
1. Jaký tvar má tvůj Patron?

Podle čehosi na internetu mi vyšlo, že mám stejného jako Lenka Láskorádová, tudíž zajíc. Ale pokud bych to měla brát podle sebe, tak asi vlk.

Challenge - Day 18

18. srpna 2011 v 10:10 | Pauleen |  bloopers
18.
1. Jsi animág. V jaké zvíře se proměňuješ a proč?

V kočku. Je docela malá, vejde se všude. V případě nouze dokáže vytáhnout drápy a seknout.

Challenge - Day 17

17. srpna 2011 v 12:09 | Pauleen |  bloopers
17.
1. Jaký je tvůj famfrpálový tým?

Žádný. Myslím. Já snad ani žádný neznám, kromě školních týmů a Kudlejských Kanonýrů.

Challenge - Day 16

16. srpna 2011 v 21:58 | Pauleen |  bloopers
16.
1. Oblíbenou fan fiction povídku, fan grafiku apod.?

O povídce jsem kdysi sama uvažovala a ejhle, nic z toho nebylo. Na netu jsem možná kdysi něco málo četla, ale už si to nepamatuji. A co se týče grafiky, nic konkrétního také neznám. Mám staženo pár obrázků, ale nic víc.

Challenge - Day 15

15. srpna 2011 v 10:06 | Pauleen |  bloopers
15.
1. Pojmenoval/a jsi nějakého svého mazlíčka po postavě z Harryho Pottera? Pokud ano, co to bylo? Pokud ne, udělal/a by jsi to?

Ne přímo mazlíčka, ale kdybych měla plyšového hada, který měl přes dva metry. Jmenoval se Bazilišek :D. Byl fakt hrozně dlouhý, pruhovaný, asi 4-barevný a měl vyplazený jazyk. Ten jsem ale ustřihla, protože se mi nelíbil. A nedávno jsme ho dali na charitu.