Březen 2011

Tak ale už...

31. března 2011 v 22:18 | Pauleen |  Co se děje...
Upadá tu morálka.

:D

Jakože fakt!

Napadlo mě, že bych sem čas od času mohla dát nějaké moudro nebo citát. Se zamyšlením. Svým. Aaaaale, že byste vy sami k němu mohli vyjádřit svůj názor (souhlas/nesouhlas/komentář/rozsáhlou úvahu/atd.) Tudíž se ptám, byli byste ochotní na ně nějak reagovat?

Jinak, ohlašuji, že Hvězda možná vstane z popela. V hlavě mám několik nápadů a scén, takže je jen uceluji. Než je ucelím, váhám mezi zapisováním poznámek k Hvězdě, které se začínají kupit, a psaním maturitních otázek, které se taky kupí a já je nestíhám dělat. Hvězda je příjemnější, otázky důležitější. A teď babo raď...

Další, co by se tu mohlo objevit... články, které dávají smysl. Ano :D ! V pátek jedu na školní akci, takže o té bych mohla něco napsat, a v sobotu slavím s pár lidma svoje devatenáctiny, takže se možná urodí i něco tam, a i z toho by mohla být menší reportáž.

No, a to by mohlo být asi tak vše, pro dnešek.

Pauleen

KEEP CALM

28. března 2011 v 20:25 | Pauleen |  bloopers
Takže zaprvé: Pája se naučila dělat vlastní dílo ve PhotoScape (skoro to samý co PhotoShot), a zadruhé: Pája propadla kouzlu KEEP CALM na we♥it. Přidejte předchozí závislost na A Very Potter Musicalu a je z toho toho "veledílo"...
*copy with source and write me a short message about copying, thank you*

Over
Pauleen

nová závislost

27. března 2011 v 15:40 | Pauleen |  bloopers
Tentokrát to není žádný seriál, ale pouze... spíš "pouze" internetová stránka >> we♥it. Naprosto awesome fotky, obrázky, hesla/citáty/motta ( prostě quote) a všechno... stahuju jak divá už několik dní po sobě...
Mohla bych si ty obrázky prohlížet do nekonečna...

Anyway... blíží se mi devatenáctiny, takže dneska byla rodinná oslava. Nehorázně jsem se přejedla (dneska nevečeřím, o zítřejší snídani je jedná), dostala jsem krásnou růžičku, nějaké peníze, ale hlavně... totally awesome peněženku.
Jo, záviďte mi :D. Sice jsem si ji nadiktovala, jako že bych si ji moc moc přála, ale nevadí. Prostě ji mám... ach... slintala jsem nad ní snad už od Vánoc (neptejte se mě, proč jsem si o ni neřekla pod stromeček, já to nevím). Toho smajlíka jsem tam viděla, abyste věděli, jak se na ni přibližně koukám :D.

Tadam tadam...
Pauleen

Neuvěřitelné

20. března 2011 v 10:35 | Pauleen |  bloopers
Já asi za 2 měsíce maturuju. To je hrozný.
Čím víc se to blíží, tím mám měnší chuť a sílu něco dělat. Maturitní otázky ze zeměpisu nějak ve škole nestíháme, takže Evropa bude asi na doma, maturitní otázky z němčiny si potřebuju přerovnat a taky nejsou všechny a o angličtině ani nemluvím... to musím teprve udělat. A čeština je taky někde vzadu.... shit!
Za měsíc touhle dobou už navíc budu mít po jedněch přijímačkách a to na školu, kam bych fakt chtěla... ne, fakt mě to neděsí... kidding...

Od učení mě rozptyluje několik nových závislostí - Glee, Starkid (kromě AVPM, AVPS a Dicka jsem shlédla už i Little White Lie; navíc se blíží Starship...) a Burlesque (česky Varieté). Film s Christinou Aguilerou a Cher v hlavních rolích, s jedním hezounkem a spoustou chytlavých písniček. Tak mi pak řekněte, jak se mám na učení soustředit, když se mi tu střídají písničky ze všech tří a mně se chce jen klapat pusou do slov, luskat a tančit po pokoji? :D

Fajn, o svaťáku zavřu notebook, "ztratím" telefon a em-pé-trojku a budu se učit. Snad...

P.

Babe it's over this time

13. března 2011 v 19:02 | Pauleen |  bloopers
Ach jo... končí mi prázdniny, pachtím se tu se zeměpisem už 4 hodiny a nemám nic. Zítra mě zase čeká škola a strašně se do ní těším (jsem ironická, až to práská dveřmi...).

By the way, nadpis je část písničky Jesse McCartneyho "It's Over", kdyby se někdo zajímal.

Heh, dneska jsem koukala na Me And My Dick, abych se aspoň trochu vyhnula zemáku. Je z produkce Starkid, která dělala i A Very Potter Musical a AVP Sequel. O nich už jsem psala. Některé díly byly... no nevím, prostě se mi nelíbily, ale některé byly skvělé. Pro zvědavce opět odkazuji na videacesky.cz. Ale myslím, že A Very Potter Musical to nepřekoná. Ne, nemyslím, jsem si tím naprosto jistá.

No, hurá zpět k zeměpisu :/

Pauleen

Co s tím?

12. března 2011 v 19:26 | Pauleen |  Ostatní
Takže shrneme tuhle "práci", co jsem tu udělala.

* toužila jsem po něčem minimalistickém, jednoduchém a bílém - splněno
* chtěla jsem uspořádat rubriky - splněno (zmizely ty, které jsem nepouživala, a ty, které jsem neměla kam dát, ale používat je čas od času budu)
* vyřešit, co s tím bílým místem vlevo - nesplněno, pracuji na tom
* zjistit, co s tou reklamou - nesplněno, ale ono se to na 100% ani nedá... and it piss me off
* udělat pořádek ve stránkách, které navštěvuji - splněno (Rouge a Kája mají nové odkazy... po velmi dlouhé době)
* zminimalizováno info o mně - splněno (koho zajímá dotazník??? - pouze řečnická otázka)

quite totally awesome :)
and I like it

Pauleen

click

12. března 2011 v 19:15 | Pauleen
NAVŠTĚVUJI
Temprence >>
Rouge >>
Sami >>
anawy >>
Lenny >>
Kája >>

stories

12. března 2011 v 19:04 | Pauleen
JEDNORÁZOVÉ

KAPITOLOVKY
Smutnooký (Fan Fiction na Robina Hooda)
Návrat krále (pokračování Smutnookého)
Hvězda (vlastní povídka)

UPOZORNĚNÍ

12. března 2011 v 17:14 | Pauleen
Je to tu katastrofa.

Rekonstrukce v plném provozu!

Bude líp/hůř (odpověď nechám na vás)...

Děkuji za pochopení, Pauleen

Looking...

11. března 2011 v 19:59 Co se děje...
... forward some change.

Jo, chce to tu změnu. Rouge mi sice dělá nový lay, ale já našla krásné obrázky, takže je možné, že z nich něco splácám a její lay si nechám na později.

Kromě vzhledu chci udělat něco s tím bordelem v rubrikách a tak... říkala jsem si (kdysi dávno), že to mám srovnané, ale... ale už se mi to nějak nelíbí...

So... I'm gonna start with some planning and than... we'll see...

Tož, konec krátké zprávy.
Pauleen