Únor 2011

Nepoužitelná?

26. února 2011 v 16:53 Stalo se
Jo, tak mám po maturitním plese!
Včera jsme to dokonale rozjeli. Druhá třída (2 třídy osmiletého gymplu mají ples najednou) nám nesahala ani po kotníky. Neříkám to proto, že nadržuju naší třídě, to ne. Je to fakt, co říkali všichni. Pokud teda nekecali :D.

Nejprve bylo předtančení. Spolužák přišel do zhasnutého sálu a začal hrát na saxofon. Pak začala naše hudba. Nejprve hrom a pak Mission Impossible. Na to se druhý spolužák spustil ze stropu "divadla" a všíchni šíleli. Zatímco ho kluci odpoutávali, nasoupily jsme my, holky a daly si sólíčko na Livin' la vida Loca. Pak přišla pobřežní hlídka a kluci naběhli jako plavčíci Zpomalený běh jako ve filmu.Dál byla hudba z Rockyho a něco, co jsme pracovně pojmenovali prostě Bombastik. Pak měli kluci sólo na Michaela Jacksona mixnutého s robotickými zvuky, což bylo dokonalé. Navíc se jim moc povedl moonwalk, který trénovali asi měsíc. Pak jsme s holkama měly druhé sólíčko, tentokrát na Lady Marmeladu. Na to jsem vymášlela kroky já a jsem na ně moc pyšná. Bla bla bla, končili jsme Bad Romance od Lady Gagy a YMCA a na to nás spolužák všechny postřílel :D

O půlnoci jsme se převlékli. Kluci do kožichů a barevných paruk a holky šly za... no vypadaly jsme jako lehké děvy ve volných pánských košilích, ale úspěch to mělo :D. Dokonce se asi půlka holek rozhodla sundat si na Lady Mamelade tu košili a díl tancovat jen v tílku a kraťasech. No prostě dokonalost.

Jen mě strašně bolí nohy. Podpatky jsou trochu zabijácké. A hopsat na nich celý večer je fakt sebevražda.

Zatancovala jsem si se dvěma učiteli a spoustou dalších lidí.

Jediné co by mi mohlo být vytknuto je to, že jsem se moc neopila, což je na maturiťáku snad nepsaným pravidlem. Ne že by mi to nějak extra vadilo, to jsem ráda, že si všechno pamatuju, ale nevím, jak je to možné, protože jsem zas tak úplně neabstinovala...

Dneska jsem vstávala až o půl dvanácté, večer plánuji jít do hospůdky podívat se na kámoše, co hrajou s kapelou, a měla bych taky udělat něco do školy. Naštěstí aspoň přihlášky na VŠ jsou poslané, takže relax and take it easy... for today :)

Pauleen

15. Na dně?

17. února 2011 v 10:30 Hvězda
Hvězda
Do rána jsem nespala, jen jsem seděla opřená o vchodové dveře a tupě zírala kamsi před sebe. Přes slzy jsem neviděla ani svá kolena.
Co se to tu vlastně stalo?
Jason je pryč a nevrátí se.