Říjen 2010

Smích

29. října 2010 v 9:41 Ostatní
Jsem do něj blázen... No a?

Ale tohle prostě musíte vidět. Myslím, že byste si toho všimli sami, ale přece jen... soustřeďte se na 9.-11. vteřinu. Já v této chvíli pokaždé vyprsknu smíchy.


"Look away, I'm hidious." :D

There is no place to hide

18. října 2010 v 20:54 Ostatní
Aby se neřeklo, že se tu nic neděje... :)It's coming ant it will be legen... wait for it... dary...
Harry x zlej, hnusnej, zákeřnej, ošklivej Lord Voldemort


19. listopadu - světová premiéra

Závislák

9. října 2010 v 15:56 Ostatní

Baby, can't you see
I'm calling
A guy like you
Should wear a warning
You're dangerous
I'm loving it

Hrůza, jak ten klip miluju:D
Trvalo dlouho, než jsem ho našla, protože všechny byly staženy kvůli porušení autorských práv... grrr...

Co dělají hvězdy? Září...

4. října 2010 v 22:28 bloopers
Ehm... Hláška vypůjčená z filmu Stardust (Hvězdný prach). Takový roztomilý, oddechový film. Romantika. Kdyžtak koukněte, když budete chtít;)

Ale o něm básnit nechci.

Jde o tohle. Dnes cestou ze školy jsem potkala kamaráda. Neříkám, že dobrého, protože se moc neznáme, přesto je pro mě důležitý a něco ve mě zanechal... *dost filozofování* No a jak jsme se po velmi dlouhé době neviděli, začali jsme mluvit o všem. O škole současné i budoucí, o stužkováku a maturiťáku, o blbostech a pak... pak se najednou zeptal na Hvězdu. On byl totiž jeden ze 3 lidí, kteří tu povídku měli v ruce v tištěné podobně.
On ale četl pouze 9 kapitol, takže se mě zeptal, jestli "ta holka" bude nakonec s "tím amíkem". Dal mu ještě nelichotivý přívlastek, ale už nevím jaký.

Vy víte 12 kapitol, on přišel tím pádem o 3 a ty spoilery. Ptal se, jak se to bude vyvíjet dál. Samozřejmě jsem mu to neřekla. Jednak proto, že ho nebudu připravovat o překvapení a jednak proto, že já sama ani tak nevím. Přiznala jsem s k oněm 12ti kapitolám a jedné vymšlené scéně (, na kterou jsem mimochodem pyšná). Jenže mezi tím je jakási díra a já teď nemám čas a ani moc nápadů, jak ji vyplnit.

Tudíž, co z toho plyne pro něj i pro vás... V nejbližší době zřejmě jen tak nějaká kapitolka Hvězdy nepřibude. Opravdu nestíhám. Z hodiny na hodinu dělám 2x týdně maturitní otázku ze zeměpisu, což je tak 1-2 stránky A4 (a práce na hodinu nebo dvě) a k tomu mám dalších 15 předmětů. Ehm, nesnáším maturitní ročník *grrrrr* !

Omlouvám se.
Ale blog poběží dál. Sem tam tu napíšu článek o ničem, pozdravím vás, navštívím své oblíbence, ale s tou Hvězdou to bude horší.

Pauleen