Březen 2010

23. To není dobré...

31. března 2010 v 15:21 Návrat krále
Návrat krále
Allan s Kate zašli párkrát do města tak, jak je o to Robin požádal. Když tam byli poprvé a podruhé, nic zvláštního se nedělo a Allanovi se do Nottinghamu už znova nechtělo. Dívka se na něj káravě podívala. Její pohled zachytil.
"No co? Je to nuda. Chodíme tam zbytečně. Nic se neděje," řekl na obhajobu a pokrčil rameny.
"No právě. To je divné."
"Co?" podíval se na ni nechápavě.
"To, že se nic neděje."
"No a?"
Přišla k němu a ukazováčkem mu zaťukala na čelo: "Haló, je tam někdo doma?" Allan si ukřivděně pohladil čelo a ona pokračovala: "Mysli trochu jako Robin. Ten by řekl, že to, že se tam nic neděje, znamená, že se tam něco děje. A moc špatného."
"Ááá… Tady je někdo nějak chytrej. Tak mi řekni, co se tam děje tam moc špatného, he? Paní Rozumná," udělal na ni pitvořivý obličej. Ranilo ji to, ale on si toho nevšiml. A pokud ano, tak až když už bylo pozdě.
"To nevím. A jestli chceš, půjdu to zjistit," odešla uraženě z tábora. Allan ještě chvíli seděl a díval se na její vzdalující se záda. 'Tak to jsem zvoral,' řekl si. Vstal a šel rychle za ní, aby se jí náhodou něco nestalo.

Áááááááá

30. března 2010 v 16:39 Co se děje...
Dneska od půl šesté ráno mi je krásných 18:)

To jen takový detail...
Jinak... Přeji krásné velikonoční prázdniny... Na pondělí plánuju někam zmizet, protože se mi nechce celé dopoledne sedět doma a čekat, až někdo zazvoní. Co s tím? Otevřu, nastavím zadek, čekám, až si odříkají svoji koledičku a dám jim vejce a čokoládu... Tohle se u nás už asi rok nebo dva nepěstuje. Radši jedeme někam ven.

Tak sa majte:)!

čerstvě osmnáctiletá:D Pauleen

PS: Zítra nebo pozítří plánuju další díl povídky... Jen musím rozhodnout které. Chcete Robina nebo Lauru?

Statečná... statečná...

27. března 2010 v 17:38 Stalo se
London
Ségra má ve vedlejším pokoji oslavu s kamarádkama (narodily jsme se inteligentně (sedm let a) den po sobě, takže teď slaví), tak se teď trochu nudím. Zkouším nudu zahnat článkem, tak snad... snad zabere.
-
Prázdniny jsou sice v nedohlednu, ale já už se začínám shánět po nějaké té brigádě. Mám strach, že tady nic neseženu:(.
Spolužačka se přihlásila na jedné webovce jako au-pair. Znělo to pěkně, ale nevěděla jsem, jestli na to mám. Přece jen, ájinu se učím čtvrtým rokem, tak bych se bála, že se nedorozumím.
Ale... svůj strach jsem překonala a včera jsem se taky zaregistrovala. Napsala jsem tři dopisy - Dear family, About me a Why I want to do au-pair. Chvilku před tím, než jsem klikla na cosi jako "uložit" se mi urazil počítač a vypnul mi všechna okna internetu, takže jsem to mohla psát znova. Nu což... chvíli jsem nadávala, pak panikařila, že už nevím, co tam bylo, a pak jsem se uklidnila a asi v 10 večer jsem začala psát ty dopisy znova.
Odpovídala jsem na různé otázky, jako kam bych chtěla jet, o jak staré děti bych se chtěla starat, jestli můžu dělat domácí práce, jestli by mi vadili kuřáci nebo "single parent family" (tzn. jen jeden z rodičů) a tak podobně.
-
Dneska jsem koukala, jestli už někdo nemá zájem... a nemá. Já vím, je to jen jeden den. Taky jsem hledala rodiny, které mají o au-pair zájem. Buď je všechno na déle jak tři měsíce (a já bych chtěla jen 1 nebo 2) a nebo bych musela být starší. Našla jsem rodinu, která by mi vyhovovala, ale mají 4 děti a do toho se mi moc nechce, stejně tak nemám zájem o rodinu, kde je jen tatínek. Co já vím, jaké domácí práce budu muset obstarávat... Jeho obšťasňovat fakt nebudu.
Můj bratránek dělal před pár lety au-pair v Anglii v rodině, kde byla jen maminka se synem. Ona zřejmě myslela, že bude dělat něco víc než hlídat syna, a když zjistila, že on bude opravdu jen hlídat syna, tak ho vyhodila. Tedy, důvod neřekla, ale každému v rodině to došlo.
-
Ráda bych jela pracovat do Anglie, protože ji miluju a ještě nikdy jsem neměla příležitost tam jet. Bohužel mám asi 440 konkurentek a žádnou nabídku, takže fakt netuším, co budu dělat. kdyby mi to vyšlo, bylo by to super, ale kdyby ne, tak budu muset shánět práci tady... Bude to ještě zajímavé.

statečná Pauleen:P

6. Žerty stranou

25. března 2010 v 18:26 Hvězda
Když mi Jason řekl to, co mi řekl, byla zrovna středa. Vím to jistě, protože jsem si do diáře udělala velký vykřičník černou fixou. Chtěla jsem si navždy zapamatovat den, kdy jsem zjistila, že herci jsou jen herci a tudíž se jim nedá věřit ani nos mezi očima.

Titulek opět titulkuje

22. března 2010 v 20:49 bloopers
by Rouge
<-- by Rouge *klaní se*
-
Tato ikonka, avatar či jak se to tak různě nazývá, slouží jako připomínka dílu, který jsem neviděla. Tak moc jsem chtěla a ono prdlajs. Jeli jsme totiž k sestřence a bylo mi blbý si odskočit na 45 minut na televizi. Tak jsem tedy trpěla, když jsem si říkala... "Hm, tak teď se asi hádaj." nebo "Ale né... on je teď raněná v tý jeskyni a on jí tam říká bůh ví co a já u toho, kurňa, nejsem."
Na webu jsem našla stránku, kde je celá první a druhá série česky, buhužel chybí třetí, ale to by se našlo jinde. Vzhledem k mému počítači (křáp jeden hnusnej, pomalej!!!!) jsem se dohodla s maminou, že bych přišla za ní do práce a koukla na videa na notebooku.
Hezky jsem si najela na stránku, pustila 12. díl a o deset minut později mi milovaná maminka oznámila, že už chce jít domů. V tu chvíli jsem měla na jazyku hodně peprných poznámek. No nic... repete příští týden:D.
-
Jinak... víkend byl parádní... Sestřenka nám představila svého boyfrienda. Je to fakt sympaťák. Třeba jsme hlasovali, jseli půjdeme ještě ke koupališti nebo už rovnou domů a on hlasoval se mnou pro "domů". Sice si tím naštval sestřenku, ale oni to nějak urovnají.
V neděli jsme jeli s našima do HK na nákupy. Prošla jsem NewYorker, Kenvelo, CandA i Orsay, ale buď se to nelíbilo mě, nebo mamina odmítla investovat a mě se nějak platit nechtělo (jsem hrozná:D). Ale nakonec tričko mám. Sice šíleně ujetý, ale vzhledem k mé povaze, je to naprosto normální...
-
Od zítřka za týden mám narozeninýýý... Juhůůůů! Bude mi krásných 18 a budu moct chlastat legálně... Ehm... neberte mě vážně, já se přece hospodě vyhýbám obloukem:D
-
Pauleen
-
PS: Když si to tak po sobě čtu, tak mi přijde, že jsem zas napsala samý kraviny, který nikoho nezajímaj...
PSS: Teď bych se měla jít chystat na zítřek. Ale dneska jsem nějak líná se naučit matiku, angličtinu, druhou angličtinu a tak... Ty jo, já fakt nechci, ale vím, že se k tomu prostě dokopat musím...

Spousta věcí, které jsem jen byla líná napsat...

18. března 2010 v 19:13 Stalo se
Ona to možná nebyla ani lenost. Prostě jsem měla tak pitomou náladu, že jsem neměla sílu ani náladu psát... ale klidně tomu říkejte lenost.
-
Tak tedy, co se stalo...?
-
V pátek jsme se ve škole fotili. Teprve ve středu jsme vymýšleli, za co naše třída půjde na vtipnou fotku. Spolužačku napadla ordinace. Časem jsme to změnilli na porodnici. "Vtípek" spočíval v tom, že jsme si měli vycpat břicha polštářem, některé holky měli mít panenku, jakože už odrodily, kluci byli doktoři a tatínci (jeden byl dítě - balili jsme ho do plenek... síla:D) a jedna holčina ležela na stole a rodila. No scéna za všechny prachy:D.
Já patřila mezi těhulky. Od maminy jsem si půjčila krásnou žlutou tuniku a vyspala si ji malým polštářkem... juj:D.
Mimochodem... třídní šel za manžela té, co rodila. Seděl teda za ní a držel ji za ramena, jakože ji podporuje a ať hezky tlačí:D.
Lenka, ta, co rodila, v jednu chvíli zařvala. Fotograf se na ni podíval a povídá: "Na té fotce to slyšet nebude, nemusíš nám tu křičet."
-
A pak je tu kauza "Vodák" ...

22. Je na čase se rozloučit...

15. března 2010 v 20:07 Návrat krále
Poslední z předepsaných kapitol. Pak se asi opět vrhnu na Hvězdu. Původně jsem chtěla napsat nějaký obyčejný článek, ale dneska mi dobrá nálada zůstala ráno v peřinách a celý den jsem taková nijaká.
Tak tedy, kapitolka s číslem 22:).
PS: Myslím, že to byla Míla, kdo se ptal, kolik ještě bude kapitol. Odpovídám tam nějak všem, že krom této by to mohly být ještě tak tři nebo čtyři... maximálně pět (časem změním na šest... znám se *kření se*). A epilog.

21. Lady z Ničeho

11. března 2010 v 17:16 Návrat krále
Když se Robin s králem nevraceli ani po setmění, zbojníci si šli lehnout a doufali, že je uvidí ráno. Emily nemohla usnout a několik hodin sledovala, jestli se neotvírají dveře do tábora. Někdy po půlnoci konečně zavřela své unavené oči a usnula.
Probudila ji až Kate: "Vstávej, vstávej," šeptala, a když viděl, že je Em vzhůru, pokračovala normálním hlasem: "Chce s tebou mluvit král. Už se vrátili."

Smrt slepce a tatík Hood :)

9. března 2010 v 20:17 Stalo se
Včera byl zvláštní den. Už od chvíle, kdy jsem vstala. Jídlo mi neustále padalo na zem, pak jsem si při malování málem vypíchla oči. Pravé tužkou na oči, to levé o chvíli později za pomocí řasenky. Nechápu, co jsem u toho zrcadla blbla.
Venku bylo hnusně. Sněžilo, že nebylo vidět deset metrů před sebe.
Cestou do školy s kámoškou mě málem přejelo auto. Normálně se přes tu silnici podívám, ale tentokrát jsem to z nějakého nepochopitelného důvodu vynechala. Samozřejmě jsem pak nadávala, že spojení vypíchnutých očí, počasí a blízké smrti pod koly dodávky je znamení toho, že ten den je nějaký divný. Počítala jsem tedy s tím, že tu písemku z němčiny, kterou jsem měla psát, určitě zkazím, protože slovíčka neumím, a že mě jako na potvoru vyzkouší z fyziky.
K mému údivu se písemka z němčiny zrušila, učitel mě zase nevyvolal, a dokonce jsem dostala z matiky 3- místo pětky. Nechápu, jak mi tu známku vyčaroval téměř z ničeho, ale nestěžuju si.
Při češtině se mi podařilo říct: "… Zkoumá agresivní chování, jak lidské, tak člověčí." No nejsem já trdlo? :D
Odpoledne nebylo nějak záživné, ale večer stál za to:D.
Sedla jsem k počítači a začala jsem "ajsíkjůovat". S Temprence jsme vedly zajímavou debatu na různá témata. Začaly jsme u chyb České televize, když Robina pustili v sobotu je půlku, pokračovaly jsme přemýšlením o Gisborneových nemytých vlasech a šerifove vyndavacím zubu a plynule jsme přešly na hodnocení Allanových očí, které jsou krásné jako moje (nebo moje jsou krásné jako jeho?), protože máme stejnou barvu, Robinových vlasů *slintá*. Dál jsme debatovaly o tom, jak zapůsobit na Willa, když má oči jen pro Djaq (nebudu dopodrobna rozebírat převlékání za saracénku). A pak, nevzpomínám si jak, jsme začaly přemýšlet, jaké by to bylo, kdyby byl Robin mým (naším?) otcem.
T.: "A tati, proč jsi tak hrozně sexy?"
P.: "Milý tatínku, musela jsem odejít z naší rodné jeskyně, protože mi bylo blbý tě přebrat mamince (jako Marian). Přišlo mi to zlé a nefér. PS: Máš krásný vlááásky!"
Garfield říká: "Nesnáším pondělky." Já s ním souhlasím, ale tenhle byl zajímavá výjimka.

Pauleen:D

Rychlovka

8. března 2010 v 21:13 Co se děje...
Blíží se jaro, a tak jsem se rozhodla, že to chce změnu. Už proto, aby to jaro přišlo rychleji. U Carmen (jak jinak) jsem objevila krásný jarní lay. Líbil se mi teda už v zimě:D, ale to by nebylo ono.
Zjistila jsem, že se zrychluju. Minulé lay mi trvaly hodiny, než jsem je nastavila, ale teď... eňo ňuňo za necelou hodinku a jdu se kochat:).

Brou noc:)