Únor 2010

Kap, kap, kap... Slyšíš? To jí krvácí srdce...

28. února 2010 v 19:22 bloopers
Ach ano... končí mi prázdniny.
Prázdniny, které jsem si sice skvěle užila, ale proč by to nemohlo být ještě lepší? Asi protože jsem děsně náročná a nespokojená s tím, co mám. Pche... To už jsem někde slyšela...

Jinak... Potvrdilo se, že šerif má dokonalé hlášky.... a taky nesmrtelné... :P

Myslela jsem, že napíšu nějakou povídku o plese, když je ta plesová sezóna... Ale prdlajs... Něco mě napadlo, ale nenapsala jsem nic. Jen jednu kapitolu k Hvězdě, která mi stejně příjde krátká...
Vyschlo mi pero... Tedy, ehm... aby jste si to nepřebrali jinak... Prostě a jednoduše, došla mi inspirace... Mám vymyšlené něco dopředu, ale nemůžu vymyslet něco, čím bych Lauřinu budoucnost spojila s její přítomností. Mám tedy něco kolem deseti kapitol a zásek... Krucipísekhimlhergot!

V poslední době jsem děsně znuděná, zklamaná, nešťastná a frustrovaná... Nevím, čim to je... Prázdninami? Nebo spíš tím, že končí? No nic... nebudu vás tím zatěžovat... Budu se smát, smát a smát... až mě bude bolet břicho a budou se mi klepat zuby:D.
Jójó... Jednou jsme koukali a Lásku nebeskou. Mamka u toho usínala a pokaždé, když se vzbudila, tak řekla: "Jé, to je moje oblíbená scéna!" Když to řekla tak podesáté, chytla jsem záchvat smíchu (ono to teda bylo i kvůli té scéně... on ten film je tak nějak celkově na záchvat smíchu)... po chvíli mě začlo bolet břicho... no a pak ty zuby...:D A nešlo to zastavit:D! Táta mi dal mezi zuby vařečku, aby mě uklidnil:D!
To byla taková kulturní vložka...:)

Já jdu péci a podporovat Bauera v druhé polovině jeho závodu na 50km.

Pac a :o*!
Pauleen

19. "Nové" šaty a dřevěný špalek

25. února 2010 v 20:04 Návrat krále
V táboře vládla zvláštní napjatá atmosféra. Robin byl nervózní kvůli Richardovi, který se ne a ne objevit. Na druhou stranu byl ale rád, že se Emily uzdravuje. I tak ji ale nedovoloval vstát z postele. Štvalo ji to, ale nemohla nic dělat. Ostatní zbojníci byli nervózní z Robina. Vadilo jim, že dennodenně chodili ven do lesa. Zbytečně. Bylo to už přes týden, možná dokonce déle jak dva, co Hood rozluštil vzkaz od krále.

5. Jak jsem se vyspala s Jasonem

23. února 2010 v 9:00 Hvězda
Hned, jak jsem otevřela dveře do svého pokoje, vyběhla mi naproti Madeline a vrhla se mi kolem krku. "Holka, já myslela, že sis zavolala auto a jela jsi domů, netušila jsem, žes tam zůstala. Jinak bych nejela sem, ale byla bych tam taky."

Prázdniny... Juchůůůůůůůů!

20. února 2010 v 14:12 Co se děje...
*hi hi hi... krutej avatar:D*

Tak jsem se konečně dočkala zasloužených prázdnin. Asi tak před pěti minutami odjeli naši se ségrou na hory a já se tu patlám s laborkama na fyziku (což byla taky jedna z výmluv, proč tu zůstat)...
Samozřejmě jsem dostala spoustu úkolů a nemám na ně moc času. Po páté hodině mám být už u babi a hlásit se. Cesta trvá půl hodiny, takže mám asi tak tři hodiny na vygruntování celého bytu, umytí bot, musím taky jít s košem, zabalit si, no, a samozřejmě ty laborky, které mi budou ještě dlouho trvat.
:(

Zjistila jsem, že bych potřebovala tak dvakrát delší prázdniny. Taška, kterou si budu balit k babi bude totálně narvaná učením - musím si udělat výpisky a jiné kravinky do školy, napsat čtenářák, což je 5 zápisů (mám jen 1 vymyšlený!). Kromě školy bych se ráda sešla s kámoškou a zašla si zaplavat. Taky musím každý den chodit zas domů, abych nakrmila rybičky. Ony by se pak začaly požírat mezi sebou a jejich počet by rázem klesl (což by nebyla taková škoda, když jich máme přes 20:D). No, a v neposlední řadě musím obíhat na poslední chvíli sponzory. Do plesu nám zbývá 14 dní. Juchů:)!

Tím se dostávám ke včerejšímu (pátečnímu) plesíku. Maturanti ze 4. A a B měli celkem vtipné předtančení. Zvlášť, když tam dva kluci tancovali na tu nejznámější písničku z Hříšného tance:D. Pak k nám přišel jeden kluk s flaškou vína a řekl: "Můžeš mi to tu pohlídat?" A od té doby jsem ho moc neviděla:D. Když už prošel okolo, došlo mi, že na tu flašku zapomněl:D. Byla docela zábava pozorovat všechny, co už měli "malinko" upito.
Jinak se tam nic zvláštního nedělo. Motala se mi kebule a já dlouze přemýšlela, jestli to je z toho tance nebo z toho, že jsem smíchala víno a šáňo, ale pak už to bylo v pohodě...
O půl druhé měl jet autobus domů. Jel sice až po druhé hodině, ale hlavně, že jsme dorazili... Ale prošvihla jsem hokej:(. Poslední zprávy, co se ke mně dostaly, byly, že vyhráváme 3:0. Opět juchů:)!
Doma jsem si říkala, že se dodívám, ale jaksi jsem to zalomila:D.

Tak sa majte, děcka:)
Já se vrhám na fyziku:(
Pauleen

4. Párty

16. února 2010 v 17:57 Hvězda

Naše limuzína zaparkovala pár metrů přede dveřmi a já vylezla hned po Madeline. Přivítal nás vrátný, který nás také hned odvedl za hostitelem.
"Madeline!"
"Roberte, tak ráda tě vidím. Tohle je Laura. Příští hvězda nového filmu, kde hraju. Budeme zářit spolu."

Titulek se po dlouhé době opět hlásí jako titulek

14. února 2010 v 18:44 bloopers
Ach ano, je tu Valentýn, svátek všech zamilovaných... Ale komu to cpete?!
Myslím, že je to diskriminace všech, co jsou "single"... Akorát jim ten den připomene, že nemají nikoho, koho by mohli obejmout, políbit, chytit za ruku.
Deprimující...

Ale teď z jiného soudku... Včera přijela sestřenka, neboť a protože měla babi oslavu narozenin. Krásné, kulaté sedmdesátiny:).
Od tří hodin jsme koukali na zahájení olympiády, což bylo velmi pěkné, až na děsně nudný skoro hodinutrvající nástup všech zemí. Myslím, že zrovna nastupovala Brazílie, když jsem si uvědomila, že je sobota a tím pádem i Robin. Počkala jsem si na nástup ČR a pak s výmluvou "Jdu na záchod!" běžela dolů zapnout televizi. Přišla jsem akorát na to, jak se Marian (v děsné kapuce!) potkala v lese s Robinem a dala mu ten řetízek. Pak tam byl nějaký průšvih s Allanovým bratříčkem a pak... *ááách*... ta scénka u okna:).
Pak jsem to vypla, aby nebylo divné, že trávím na záchodě deset minut... i když v připadě babiččinýho občerstvení, kdy nevíme, čím se dřív nacpat, by to možná až tak podezřelé nebylo:D. No a protože jsem věděla, že na konci požádá Gisborne Marian o ruku, řekla jsem si, že na ten "záchod" půjdu lehce po čtvrté hodině znova:D. A ejhle! Když už se Robin chystal s řetízkem za Marian, slyšela jsem kroky a upalovala na záchod. No a o tu scénu jsem stejně přišla... Sakra!:D

Víte, jak jsem tu psala, že mám takový malinkatý problémek s prázdninama? Už nemám! Zůstávám! Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů! :D

Poslední dobou mám jaksi dobrou náladu. Třeba v pátek jsme šli s kamarádkou ze školy hodinu (normální čas je 20 minut!) a smáli jsme se všemu. Nakonec z toho vznikla hláška: "Smějeme se na telý čtverec, protože odnesli chodník!" To nepochopíte, ale jen vám chci ukázat, jak mi občas hrábne:D...

Tak pac a pusu
Pauleen

PS: A do třetice všecho dobrého Robinovského ještě jeden dokonalý, úžasný, skvělý, perfektní avatar s Allanem:)!

Suit Up!

12. února 2010 v 17:15 Ostatní
Tak nám to dneska skončilo. Na začátku nás bylo asi 47 (i když vážně nevím, kdo ty hlavičky na fotce počítal), včera 97 a něco (což je zajímavé číslo:D) a dnešek jsem nepočítala.

Pro dnešní krásný poslední den jsem včera klečela skoro hodinu na zemi a vyráběla plakát. Byl to můj nápad a byla jsem za něj pochválena:) *oooooh*

V pondělí a úterý jsme se fotili před ředitelnou, ve středu už na schodech, protože před ředitelnu bychom se nevešli. Jenže i ty schody pro nás byly malé, takže ve čtvrtek a pátek jsme využili tribuny v hale a fotili se teda tam.

Tady je fotka ze dneška...


Suit Up Days!

8. února 2010 v 17:56 Co se děje...
Název článku vám asi nic neřekne, ale článek sám o sobě bude mazec! Nebo se o to má maličkost bude aspoň snažit... Víte, já sem původně chtěla dát Robina nebo Lauru, ale o tohle vás prostě nemůžu připravit...!

Tento týden máme ve škole inspekci. Ředitel, učitelé... no prostě všichni z toho maj bobky, protože naše škola je... disgusting!
Například v naší třídě byla jedna nusná lavice, vrchní deska byla do půlky odloupnutá a místno ní tam byly malůvky... kytičky, lístečky, no prostě kravinky. No, tak tahle lavice musela jít do sklepa, aby jakože inspekce neviděla tu hrůzu. Nebo naše nástěnka. Za celýho půl roku na nic nikdo ani nešáhnul a na stěně visela úplně holá... Najednou kvůli inspekci jsme si museli rychle vyzdobit. To není všechno... jen výčet...

A aby toho nebylo málo, na hlavní nástěnce jsme měli "vzkaz", abyhcom se celý tento týden chovali slušně.
No, a my to vzali doslova!

Můj spolužák po facebooku rozhlásil akci "Suit Up Days!" To znamená, že když přijede ta inspekce, tak musíme být slušně oblečení. Dneska jsme přišli do školy ve společenském - holky šaty nebo sukně a halenky, kluci kvádra. Bylo nás málo. Tak 50? Ale doufáme a myslíme, že se budeme rozrůstat.
O velké přestávce jsme se fotili před ředitelnou. Když kolem procházel ředitel s inspektory za zadkem, všichni se divili. Prý měli dost vtipný výraz. Já to teda fakt netuším, protože jsem na to focení zapomněla a přišla jsem pozdě... No jo no, já:D

Ale to je jedno... zítra pokračujeme ve stejném, nebo spíš větším, počtu:D. A na focení tentokrát nezapomenu.
Je to celotýdenní akce, takže doufám, že nás v pátek bude před tou ředitelnou hóóóódně... Pak sem kdyžtak hodím fotečku, o tohle vás nemůžu připravit!

Takže Suit Up! A nezapomeňte se chovat slušně, mládeži!
Pauleen:)

Nechci přežívat... Chci žít!!!

6. února 2010 v 18:56 bloopers
Všechno je v pr...ádle...:(
Měla jsem perfektně naplánované prázdniny: kamarádka bude spát u nás, pak já u nich, půjdu kámošovi na oslavu narozenin, udělám si čtenářák a laborky a oběhám na poslední chvíli sponzory kvůli plesu.
A všechno padlo jen proto, že mamka musí jet lyžovat. A ne jen tak někam. Pojedeme na celý podělaný týden do Jizerek. Vůbec tam nechci. 14 dní dopředu mám zkažený prázdniny (a ty dva týdny před nima teda taky)...
A to už to vypadalo, že budu moct zůstat tady, pod orlím zrakem babičky, a ono nic. Mamka se šprajcla a mé (zatím) dvoudenní stávkování jí neoblomilo. Sestřenka mě sice uklidnila, ale to bylo všechno... Fakt už mě nic nenapadá... leda... Mám 14 dní na to, abych onemocněla nebo si zlomila jednu ze svých čtyř končetin. Jen vymyslet jak... Nemáte někdo nějaký plán? Potřebuju to... Akutně... Já nemám v plánu strávit krásné a dlouho očekávané prázdniny tím, že budu celé dny jezdit po kopčku nahoru a dolů a spát v jednom pokoji s celým zbytkem rodinky... To už bych vážně radši chodila ten týden do školy...:(
Je to na prd...
Pauleen

3. Nákupy

3. února 2010 v 17:40 Hvězda
Tak po delší době zveřejňuji další kapitolku. Mám jich pár předepsaných, takže by se nemusely objevovat v tak dlouhých intervalech... No, a než dojdou, tak bych se mohla rozmyslet, co s Laurou udělám dál...;)
S Madeline jsme se procházely po ulicích New Yorku. Byl za námi dlouhý týden odměněný třemi dny volna. Prodloužený víkend jsem neměla od té doby, co jsem odešla ze školy. Ale nebyl náhodou. V pátek jsme se z natáčení "uvolnily" jen díky tomu, že se v lese natáčel hon.
Měla to být část příběhu, ze které se vrátí jen princ Cedric, a to těžce raněný, a oznámí mi, že král byl zabit vlastními muži. Samozřejmě nám oběma dojde, že to je práce lady Carolaine. Dál jsem si ještě nepřečetla scénář, ale Jason říkal, že pak spolu Cedric a Antonie, tedy my dva, vymyslí skvělý plán, takže plánuji čtení na dnešní večer.