Prosinec 2009

16. Jak Robin odešel

30. prosince 2009 v 20:10 Návrat krále
Míle: Díky moc za informaci, že od soboty je Robin Hood. My máme jako na potvoru program jen do pátku:D. Strašně moc se těším, doufám, že budou dávat i třetí sérii... Áááá... já se tý soboty snad nedočkám:)!
Robin byl od Muchovi smrti velmi přešlý. Netrávil čas s ostatními zbojníky, ale vždy odešel někam dál a pohrával si s ježkem v kleci. Dosud se mu ho totiž nepodařilo vytáhnout z klece. Takhle to trvalo už asi týden.

T jako titulek

29. prosince 2009 v 17:30 bloopers
Moc se omlouvám, trochu to tu zanedbávám. Sice na internetu jsem, ale nějak se nedostanu nebo zapomenu na to, abych něco napsala.
Tak třeba Vánoce...
Dopadly celkem skvěle. Dostala jsem sice jen dvě věci, které jsem si přála (sluchátka a DVD Milionář z chatrče), ale ty ostatní dárky to celkem vykompenzovaly. Dostala jsem krásnou smetanově bílou mikinu, parfém, kosmetiku a peníze. A od holek ze školy se mi sešly čtvery nové náušnice:D. Od mojí nejlepší kamarádky jsem dostala společnou fotku v ručně dělaném rámečku. No, jsem spokojená.
I s dárky, které jsem darovala já sama. Našim jsem dala DVD Andělé a démoni. Doma už máme Šifru, ale Anděly nestihli, když byly v kině, takže ho dostali ode mě. Babičce a dědovi jsem dala společně se ségrou kalendář, kde je na každým měsíci naše fotka. Když jsem byla v Drážďanech, tak tam měli v jednom obchodě právě kalendář jen s měsíci a čísly "Make your own calender", takže jsem doma vytiskla fotky a hodinu a půl aranžovala kalendář. Ale stálo to za to:)
Dál tu mám jednu starší a pro vás asi nepodstatnou (ale pro mě skvělou zprávu), kámoš se rozešel s můrou:D. Už ho přestalo bavit, že ho podvádí... Tak to je konec rychlé zprávy.
A nakonec...
Během těch dnů, co jsem se "flákala" s blogem, jsem napsala pár kapitol k Návratu a k Hvězdě. U Hvězdy jsem pyšná na dvě kapitoly:). Dokonce jsem je už posílala kamarádce na přečtení a líbí se. Myslím, že se máte na co těšit.
A co Silvestr? Už máte plány?
Šťastný Nový rok!
Pauleen

Lay Angels

27. prosince 2009 v 14:31 Ostatní
Od: 30.10.2009
Do: 26.12.2009
Autorka: Luss
Hodnocení: Byl úžasný! Světlý, jednoduchý a hlavně... ten anděl... Ach jo... Prostě se s ním těžce loučím, možná, že se sem vrátí...:)

15. Ztráty a nálezy

24. prosince 2009 v 12:24 Návrat krále
Krátká poznámka: Chtěla jsem k Vánocům nadělit svému blogu nový vzhled, ale ještě mi nedošlo heslo, takže má, chudák, smůlu. A mě to teda taky moc mrzí. Pro vás jsem si ale něco nachystala. Napsala jsem další kapitolku Návratu *ehm, to vám asi došlo*. Upřímě, doufám, že se vám bude líbit, i když ten konec je... No nebudu předbíhat, za chvíli tam dojdete.
Takže šťastné a veselé Vánoce, ať vám nezaskočí kůstka a pod stromkem najdete to, co jste si přáli:).
Pauleen
Hned za městskou bránou se rozdělili. Amelie ještě zašla za svojí přítelkyní, aby jí vrátila malou Lusy. Pak už zamířila se zbojníkem do hradu. Robin se schoval do jednoho výklenku vedle dveří do hlavního sálu a Amelie vešla dovnitř sama.

Prostě článek

22. prosince 2009 v 18:06 bloopers
Vánoce se blíží... :) Vím, že vy víte, ale to nevadí, nějak začít musím.

V pátek jsem byla u kamarádky a koukaly jsme na New Moon, takže bacha na mě. Už jsem IN:D. Sice jsem viděla "jedničku", ale nejspíš mi unikla pointa. "Dvojka" se mi líbila víc (myslím) a ani nevím proč. Ale nejspíš mi asi opět unikla pointa. Každopádně vzniklo k tomu filmu hned několik hlášek. Většinou ode mě (mimochodem, kamarádka už mi nadávala, ať mlčím... ale mě to tak bavilo to komentovat...:P )...
Třeba... Víte, jak se pořád Jacob snaží políbit Bellu a ona nejprve ucukne, pak ještě něco a nakonec zazvoní ten telefon? No tak při tom třetím pokusu říkám: "To by bylo dost trapný, kdyby zase uhnula. Teď už si fakt tu pusu daj." A ona na to: "Počkej, počkej." a začala se smát. No a do toho ten telefon. Rozmáchla jsem ruce: "To snad není možný, on jí ani tu pusu dát neumí!"
No, asi to teď moc vtipný není, ale v tu chvíli bylo.

Dneska jsme byli se školou (ano, jako blbci jsme šli ještě dneska a včera do školy!!!) do kina. Na film Piráti na vlnách. Je to docela vtipná komedie. Pokud nebudete vědět co se dvěmi volnými hodinami, tak jako oddychovku doporučuju právě tohle. I když místy si mohli sem tam odpustit své nadávky.
Ale samozřejmě "divadýlko" bylo už před kinem.
Nás je ve třídě 23, což je nejméně na celém gymplu, ale do školy nás pravidelně chodí okolo 16. Zbytek prostě chybí. A dneska nás (bacha!) bylo 12! No a v těch dvanácti jsme šli na film. Před kinem se naše velůmi početná skupinka postavila nejdál od dveří, ale spolužák, říkejme mu třeba Pepa (i když se jmenuje jinak, to je fuk) zvedl ruku jako průvodci v Praze a zavelel: "Sedmá ypsilon za mnou, tudy vážení." S jeho pomocí jsme se dostali ke vchodu, ale jeho tajtrdlíkování neskončilo: "Takže, vážení, rozdáme si čísla, ano." Dostala jsem trojku. "Spočítáme se." Křičeli jsme čísla od jedné do dvanácti jak prckové na táboře. "Skvělé, jsme všichni, za mnou, dovnitř. Netlačte se."
Když nás ta kinobába nechtěla ještě pustit dovnitř, začal zpívat. Taky jsme "museli" hlasovat, kam si sedneme, abychom se nerozutekli. A jako tečka za jeho výstupem bylo, že se smál svým hlubokým a naprosto nezaměnitelným hlasem na celé kino zrovna ve chvíli, kdy ve filmu ani nic moc vtipného nebylo.

Šťastné a veselé:)
Pauleen

foto 03 - Drážďany 11.12.2009

20. prosince 2009 v 18:34 Ostatní

Galerie Zwinger

Neuvěřitelně velká budova s několika křídly. Kromě obrazárny tu je také výstava porcelánu nebo třeba mečů a vyznamenání.Pohled na polovinu Zwingeru

Byla jsem jen v části obrazárny. Měli jsme totiž jen hodinu času a projít to celé je na dýl. Je to druhá největší galerie v Evropě. První je Louver.
foto 02 - PUZZLE

19. prosince 2009 v 17:32 Ostatní
Skládala jsem dlóóóuho... ale nakonec jsem to dodělala. Takový můj Mt. Everest:P.

foto 01 - Zvíkov

19. prosince 2009 v 17:28 Ostatní
BEZ KOMENTÁŘE

Kochejte se:).


Hambim sa

18. prosince 2009 v 20:14 Co se děje...
Omlouvám se, moc tu nejsem. Tenhle týden jsem nějak netíhala, protože jsem psala 3 písemky z chemie (dvě dneska) a pak biologii. Ono toho není moc, ale vzhledem k tomu, že mi jde o známky, tak jsem se připravovala víc. Pak jsem taky dopisovala sešity, jak jsem chyběla, když jsem byla v Drážďanech... A tak no...

Během 2 dnů jsem přečetla úřasnou knížku. Protože tě miluji se to jmenuje a je to vážně neuvěřitelný... A na konci zjistíte, že ... Ha! To se neříká... Pokud chcete, napíšu ji sem celou. Pokud máte zájem si ji přečíst sami, křičte, a já vám neřeknu, jak to dopadne.

O víkendu mě čeká přepisování chemie a zemáku a konečně velký předvánoční úklid, kterému se mi dosud díky (kvůli) učení dařilo vyhýbat. Ale protože se na počítač budu muset dostat, slibuji, že sem dám fotky z Drážďan a snad i z toho Zvíkova, kde jsem byla na podzim... No slibuji toho hodně, takže se k tomu dokopu, i kdybych tu měla strávit celý den:)...

Ještě se ozvu...
Pauleen

14. Kdo hledá, (ne)najde

12. prosince 2009 v 12:12 Návrat krále
"Je pryč," odpověděl.
"Jak to myslíš, že je pryč? Díval ses pořádně?" zeptala se Emily.
"Jistě. Než jsem odcházel, dával jsem ho sem," řekl.
"To není možný," přidal se Allan, který to zaslechl, "Vždyť jsme tu nebyli jen chvíli a nikdo neví, kde je tábor."
"Někdo to ví." nesouhlasil Robin.