Nějak mě sem nic nenapadá, ale něco tu být musí...

22. srpna 2009 v 20:52 |  Stalo se
Héj, to nám zas jednou přálo počasí...
Tatík vyhrál jeden den na jachtě. V nějaké soutěži v práci. Jen se mě neptejte v jaké, protože z jeho vyprávění jsem nepochopila nic, kromě toho, že ta soutěž byla tipovací a on to uhodl (a nevím co). Z mnoha mnoha věcí vybral den na 6 metrové jachtě pro čtyři osoby a objednal na dnešek (sobota 22.8.). Měli jsme být v 10 ráno na Orlické přehradě a tam vyjet. Ale protože cesta je dlouhá a předchozí den jsme ještě něco měli, vyjeli jsme (vlastně vyjely, protože já, mamča a ségra) o den dřív a vzali to přes Prahu.
Nejdřív za taťkou do práce. Tam nás čekala pětiminutová prohlídka továrnou, která končila svůj provoz, protože byl večer. Řekla bych, že to byla nuda, ale byl to takový fofr, že prostě nevím, jakým pocitem bych to vyjádřila.
Pak následovala prohlídka domku někde na vesnici. S realitní agentkou. (Já tam ale nechci. Mně se líbí tady. Doma. Stěhovat se nebudu. Snad.)
A pak mamina navrhla, že bychom mohli všichni čtyři do Čestlic, do toho velkého aquaparku. Dvě hodinky jsme plavali, byli na těch všemožných tobogánech, ve výřivce a tak různě. Ségra našla desetikorunu v MilkyWay klouzačce (já pak v převlíkárně... žádný jmění, vím, ale radost je radost:)...).
No a večer jsme přespali v babiččině bytě. (K tomu bych se nevyjadřovala.)

Ráno se vstávalo v 7, abychom všechno stihli. Ještě jsme se stavovali v albertu, protože se mi nezabalili ponožky (ony sami!) a neměla jsem dlouhé kalhoty (mám jen jedny a ty bych si nevzala, jak jsou vytahaný...antisexy). Jo a ještě pro oběd.
Cestou nám začalo "krásně" pršet. Co pršet?! Chcát! Jakže to bylo ve filmu Na samotě u lesa? A chčije a chčije a chčije. A ono jo. Když jsme dojeli do toho kempu, pořád nepřestalo, takže jsme se koukli na malou lodičku plachetničku a po přehození na jiné datum jsme jeli domů.
Skvělý výlet, ne? :D

Závěr: Přemluvila jsem rodiče, abychom se stavili ve Štěrboholích v tom "outletovém" centru. Byl z toho oběd, kafíčko (horká čokoláda), mamce plavky, ségře kalhoty a já si koupila tašku. Něco jakou malou cestovní. Budu ji nosit do školy a na menší výlet do civilizace. Taková pěkná oranžová Alpine Pro. Jsem spokojená. Jo, a na tu jachtu jedeme 28. září:D...

Pauleen:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sami | Web | 22. srpna 2009 v 21:39 | Reagovat

Tak třeba toho 28.září při vás bude stát sv.Václav a zaručí vám hezký počasí, když už je tím patronem naší země :-) I když dodneška nechápu co na něm má bejt tak vyjimečného, že tím patronem je. Myslím, že zemřít na staří nebo na nemoc, ani pes by po něm neštěknul :-?

2 Pauleen | 22. srpna 2009 v 21:54 | Reagovat

Sami: Asi tak. Ale co naděláme... Vašík je holt Vašík. A když nám zařídí to počasí, tak na něj budu hodná :-D

3 anawy | 24. srpna 2009 v 10:52 | Reagovat

hmmm rodinné výlety, poznám...ani mňa niekedy nebavia, ale nájdu sa aj veci, na ktorých sa potom dobre bavíme  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama